Безпека

https://datapark.com.ua/wp-content/uploads/2017/06/Image_from_Skype.png

Захист від DDoS

Що таке DoS та DDoS –атаки?

У світі обчислювальних машин така схема завантаження сервера обробкою величезної кількості непотрібних запитів отримала назву атаки типу «відмова в обслуговуванні» (Denial of Service – DoS). Якщо ж говорити більш технічною мовою. то DoS – мережева атака, що здійснюється з певного вузла мережі Інтернет на певний віддалений ресурс, в результаті чого, відповідний ресурс, стає недоступний з мережі Інтернет. DoS-атака характеризується перевантаженням мережевих ресурсів (порту або каналу) що атакуються та/або перевантаженням атакується Інформаційного ресурсу (сервера), в результаті чого порушується нормальний порядок їх функціонування. DDoS-атака (Distribute Denial of Service) – мережева атака, за своїми цілями та методами реалізації аналогічна DoS-атаці, але здійснюється з кількох вузлів мережі Інтернет.

Кому це потрібно?

Варто зауважити, що DDoS-атаки не є безкоштовними, тому їх переважно замовляють ваші конкуренти, або якісь інші недоброзичливці. Досить часто жертвами стають державні структури. Атакам як правило піддаються ресурси (програмне забезпечення, сайти), до яких є доступ з мережі Інтернет. Отже не варто турбуватись, якщо ваші ресурси (власні, чи хмарні орендовані) в нашому дата-центрі доступні тільки вам, особливо якщо вони мають спеціальний захищений доступ (прямий зв’язок через мережу оптичних каналів, що належить Парковому або зв’язок через Інтернет, але з використанням VPN з’єднанню з відповідним шифруванням типу AES-256.

Чи варто потурбуватись і захистити свої ресурси?

Відповідь однозначно – так! Ось невеликий приклад, як це може бути. Якийсь недоброзичливець скористався публічно доступним BlackEnergy і зібрав ботнет в 1000 ботів онлайн, які будуть генерувати відповідну кількість запитів. Він направляє даний ботнет на Ваш сайт з Інтернет продажів, який розташований у нас в «Парковому». Є невелика ймовірність, що пропускної здатності буде достатньо і така DDoS-атака не досягне своєї мети, але такі атаки мають різні типи, напрямки і може так статись, що ваше ресурс не буде працювати тривалий час, тому що не вистачило пропускної здатності. Послугу «захист від DDoS – атак», необхідно замовляти заздалегідь. Під час виникнення проблеми, не завжди вдається вирішити проблему.

Як захищає «Парковий» своїх клієнтів від DDoS – атак?

Один зі способів боротьби із DDoS-атаками – мати велику пропускну здатність, наявність мережевих каналів. Чим більше пропускну здатність тим дорожче коштує DDoS-атаками зловмиснику та відповідно велика ймовірність, що така атака не досягне своєї мети. Незважаючи на те, що «Парковий» має велику пропускну здатність мережевих каналів:

  •  Український трафік основний канал – 40Gbit/sec, резервний – 10Gbit/sec,
  • Закордонний трафік 2x10Gbit/sec, я(на даний час, але є можливість з-за необхідності збільшити)

Більшість провайдерів, не надають послуги клієнту, якщо того атакують і це зрозуміло, так як в такій ситуації можуть постраждати інші клієнти.

Парковий разом зі своїми партнерами, має можливість надати вам різні варіанти послуги.

За більш детальною інформацію зателефонуйте, чи напишіть нам.

Обсуждения закрыты для данной страницы