Безпека

https://datapark.com.ua/wp-content/uploads/2017/06/Image_from_Skype.png

Захист від DDoS

Що таке DoS та DDoS –атаки?

У світі обчислювальних машин така схема завантаження сервера обробкою величезної кількості непотрібних запитів отримала назву атаки типу «відмова в обслуговуванні» (Denial of Service – DoS). Якщо ж говорити більш технічною мовою. то DoS – мережева атака, що здійснюється з певного вузла мережі Інтернет на певний віддалений ресурс, в результаті чого, відповідний ресурс, стає недоступний з мережі Інтернет. DoS-атака характеризується перевантаженням мережевих ресурсів (порту або каналу) що атакуються та/або перевантаженням атакується Інформаційного ресурсу (сервера), в результаті чого порушується нормальний порядок їх функціонування. DDoS-атака (Distribute Denial of Service) – мережева атака, за своїми цілями та методами реалізації аналогічна DoS-атаці, але здійснюється з кількох вузлів мережі Інтернет.

Кому це потрібно?

Варто зауважити, що DDoS-атаки не є безкоштовними, тому їх переважно замовляють ваші конкуренти, або якісь інші недоброзичливці. Досить часто жертвами стають державні структури. Атакам як правило піддаються ресурси (програмне забезпечення, сайти), до яких є доступ з мережі Інтернет. Отже не варто турбуватись, якщо ваші ресурси (власні, чи хмарні орендовані) в нашому дата-центрі доступні тільки вам, особливо якщо вони мають спеціальний захищений доступ (прямий зв’язок через мережу оптичних каналів, що належить Парковому або зв’язок через Інтернет, але з використанням VPN з’єднанню з відповідним шифруванням типу AES-256.

Чи варто потурбуватись і захистити свої ресурси?

Відповідь однозначно – так! Ось невеликий приклад, як це може бути. Якийсь недоброзичливець скористався публічно доступним BlackEnergy і зібрав ботнет в 1000 ботів онлайн, які будуть генерувати відповідну кількість запитів. Він направляє даний ботнет на Ваш сайт з Інтернет продажів, який розташований у нас в «Парковому». Є невелика ймовірність, що пропускної здатності буде достатньо і така DDoS-атака не досягне своєї мети, але такі атаки мають різні типи, напрямки і може так статись, що ваше ресурс не буде працювати тривалий час, тому що не вистачило пропускної здатності. Послугу «захист від DDoS – атак», необхідно замовляти заздалегідь. Під час виникнення проблеми, не завжди вдається вирішити проблему.

Як захищає «Парковий» своїх клієнтів від DDoS – атак?

Один зі способів боротьби із DDoS-атаками – мати велику пропускну здатність, наявність мережевих каналів. Чим більше пропускну здатність тим дорожче коштує DDoS-атаками зловмиснику та відповідно велика ймовірність, що така атака не досягне своєї мети. Незважаючи на те, що «Парковий» має велику пропускну здатність мережевих каналів:

  •  Український трафік основний канал – 40Gbit/sec, резервний – 10Gbit/sec,
  • Закордонний трафік 2x10Gbit/sec, я(на даний час, але є можливість з-за необхідності збільшити)

Більшість провайдерів, не надають послуги клієнту, якщо того атакують і це зрозуміло, так як в такій ситуації можуть постраждати інші клієнти.

Парковий разом зі своїми партнерами, має можливість надати вам різні варіанти послуги.

За більш детальною інформацію зателефонуйте, чи напишіть нам.