Безпека

https://datapark.com.ua/wp-content/uploads/2017/07/Zahyst-Antyvirus.png

Антивірус

Symantec

 

Комплексне програмне забезпечення захисту інформації Symantec Endpoint Protection 12.Х, виробництва компанії “Symantec”, призначений для захисту комп’ютерів та серверів у комп’ютерній мережі від шкідливого програмного забезпечення, мережевих загроз. Комплексне програмне забезпечення захисту інформації Symantec Endpoint Protection 12.Х, виробництва компанії “Symantec” входить до переліку засобів технічного захисту інформації, дозволених для забезпечення технічного захисту державних інформаційних ресурсів та інформації, вимога щодо захисту якої встановлена законом. Відповідність вимогам НДТЗІ засвідчений Експертним висновком №602 Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

На сьогодні Товариство з обмеженою відповідальністю “Анте Медіам” (торгівельна марка «Дата-центр Парковий») використовує програмний продукт Symantec Endpoint Protection 12.X для захисту власних інформаційних ресурсів строком до 16 жовтня 2017 року з можливістю подовження.

Захищає клієнтські і серверні операційні системи від новітніх загроз, використовуючи провідні в галузі технології виявлення шкідливих програм. Це рішення, засноване на System Center 2012 Configuration Manager, надає користувачам єдину інфраструктуру для клієнтської безпеки та управління відповідністю.

  • Використання Microsoft System Center 2012 Configuration Manager разом з System Center 2012 Endpoint Protection забезпечує комплексне рішення з управління підприємством, що дозволяє виконувати наступні дії.
  • Централізоване розгортання та налаштування клієнта Endpoint Protection.
  • Налаштування наявних за замовчуванням і призначених для користувача політик захисту від шкідливих програм, що діють для груп комп’ютерів.
  • Створення та розгортання параметрів брандмауера Windows для груп комп’ютерів.
  • Оновлення програмного забезпечення Configuration Manager для автоматичного завантаження останніх версій файлів визначень шкідливих програм на клієнтські комп’ютери.
  • Вибір користувача, керуючого політиками захисту від шкідливого ПО і параметрами брандмауера Windows, за допомогою ролі безпеки Менеджер Endpoint Protection.
    Використання повідомлення по електронній пошті для отримання від комп’ютерів сповіщень про встановлення на них шкідливого ПЗ.
  • Перегляд зведення і докладних відомостей в консолі Configuration Manager і звітах.

 

 

Завдяки програмі SPLA, клієнт маєте можливість встановити необхідну кількість ліцензій та сплачувати ли лише за ліцензії що використовуються