Безпека

Парковий пропонує послуги, що забезпечать катастрофостійкість рішень, захистять данні від втрати.

Безпека | datapark.com.ua
protection-service-icon-1
Резервні копії (BaaS)

Послуга BaaS дає можливість відновити дані в разі їх пошкодження або втрати. Можна бути спокійним, що Ваші дані будуть відновлені, якщо раптом стануться такі непередбачені обставини, як пошкодження даних шкідливими програмами, людиною або станеться збій програмного забезпечення.

Безпека | datapark.com.ua
protection-service-icon-2
Після аварійне відновлення як послуга (DRaaS)

Послуга DRaaS або Післяаварійне відновлення як послуга - дозволяє забезпечити безперервність роботи критично важливих ІТ ресурсів клієнта (ПЗ, сервісів, послуг і т.п.) в разі пошкодження фізичної інфраструктури. У разі відмови основного майданчика відбувається перемикання на резервний.

Безпека | datapark.com.ua
protection-service-icon-3
Захист від DDoS атак

Захист від хакерської атаки на обчислювальну систему з метою довести її до відмови, тобто створення таких умов, при яких сумлінні користувачі системи не можуть отримати доступ до надаваних системних ресурсів (серверів), або цей доступ ускладнений.

Безпека | datapark.com.ua
protection-service-icon-4
Firewall

Елемент комп'ютерної мережі, що здійснює відповідно до заданих правил контроль та фільтрацію мережевого трафіку, який проходить через нього.

Безпека | datapark.com.ua
Антивірус
Антивірус

Датацентр Парковий викорисовує комплексне програмне забезпечення захисту інформації призначене для захисту комп’ютерів і серверів у комп’ютерній мережі від шкідливого програмного забезпечення та мережевих загроз.

Отримати консультацію