Хмари

https://datapark.com.ua/wp-content/uploads/2017/06/Cloud-IaaS_11.png

Інфраструктура як сервіс

IaaS (Ifrastructure as a Service) на базі VMware vSphere 7.0 та Microsoft Hyper-V – надає можливість використання хмарної інфраструктури для самостійного управління ресурсами обробки, зберігання, мережами та іншими фундаментальними обчислювальними ресурсами, наприклад, споживач може встановлювати і запускати довільне програмне забезпечення, яке може включати в себе операційні системи, платформенне і прикладне програмне забезпечення. Споживач може контролювати операційні системи, віртуальні системи зберігання даних і встановлені програми, а також володіти обмеженим контролем за набором доступних мережевих сервісів (наприклад, фаєрволом, DNS).

Оренда віртуальних обчислювальних ресурсів та дискового простору

У датацентрі «Парковий» можна орендувати не тільки фізичну, а й віртуальну інфраструктуру. Найбільш затребуваним сервісом такого роду в Україні є оренда віртуальних серверів – VPS (Virtual Private Server) або VDS (Virtual Dedicated Server).

Замовивши цю послугу, клієнт отримує в своє розпорядження частину ресурсів на потужному фізичному сервері (процессорную потужність, дисковий простір, оперативну пам’ять, канали зв’язку), які знаходяться в повному віданні замовника – повністю їм управляються і адмініструються. Такий варіант буде оптимальним в тому випадку, коли оренда цілого фізичного сервера надлишкова для клієнта. У міру зростання потреб, кількість використовуваних віртуальних серверів може бути збільшено до необхідної межі. Можна сформувати також цілу віртуальну обчислювальну інфраструктуру.

У ряді випадків клієнтові може знадобитися віддалене резервне сховище даних, наприклад, для реалізації катастрофостійкості власної ІТ-інфраструктури. З цією метою можна взяти в оренду частину захищеного дискового простору в датацентрі «Парковий», в якому і розмістити резервні копії. Рівень надійності ЦОД, а також високошвидкісні канали зв’язку гарантують клієнту високу ступінь доступності інформації, що зберігається.

Оренда хмарної інфраструктури

Хмарні сервіси становлять сьогодні невід’ємну частину сучасних корпоративних ІТ. З кожним днем посилюється їх інтеграція в бізнес-процеси організацій будь-якого рівня – від SMB, до найбільших комерційних компаній і державних структур.

Датацентр «Парковий» надає своїм клієнтам різноманітні хмарні послуги, які розгорнуті на базі найсучаснішої програмно-апаратної платформи. У складі рішення комутатори Cisco Nexus 7000, сервери Cisco UCS, системи зберігання даних EMC, програмне забезпечення Microsoft, а також цілий ряд інших інноваційних розробок. Така платформа дозволяє надавати широкий набір хмарних сервісів, а також гнучко і оперативно адаптувати їх під конкретні потреби замовника.

У датацентрі «Парковий» клієнту надається комплексна захищена віртуальна обчислювальна інфраструктура, що складається з набору серверів, СГД, каналів зв’язку та інших елементів. Замовник може працювати з цією інфраструктурою віддалено, точно так само як і з фізичної системою. При цьому оплата відбувається тільки за фактично спожиті обчислювальні ресурси, а підключення / відключення додаткових потужностей здійснюється на вимогу, протягом десятків хвилин (в складних випадках до декількох годин). Це дозволяє клієнту суттєво економити на капітальних вкладеннях в ІТ, отримуючи в той же час гнучку адаптивну, продуктивну і надійну інфраструктуру. Віртуальна обчислювальна система може виступати не тільки в якості самостійного ресурсу, але і бути інтегрованою в чинну ІТ-інфраструктуру замовника, розширюючи її можливості або надаючи додаткові обчислювальні потужності в період пікового навантаження.

Важливо, що всі фізичні обчислювальні ресурси, на базі яких надаються хмарні послуги, розташовані в датацентрі «Парковий» і, відповідно, їх доступність забезпечується сертифікованою інженерною інфраструктурою рівня Tier III.