ПРЕС-ЦЕНТР

Однією з головних компонент успішної побудови цифрової економіки та отримання цифрового дивіденду зростання є просвіта суспільства про можливості та потенціал, що надаються  розвитком сучасних ІТ-технологій.

1 червня 2018 р. в рамках широкої просвітницької програми відбулася чергова екскурсія студентів 3-го курсу факультету інформатики, спеціальність “Програмна інженерія”, Національного університету «Києво-Могилянська академія» до одного з найбільших та найтехнологичніших дата-центрів України — “Паркового”. Екскурсія була організована за підтримки старшого викладача кафедри мережних технологій факультету інформатики Дмитра Черкасова як завершальний етап навчання студентів за дисципліною “Технології сучасних дата-центрів”. Технічний директор “Паркового” Артем Алопін детально продемонстрував функціювання базових компонентів інфраструктури, познайомив студентів з технологіями, які застосовуються в дата-центрі, відповідав на численні питання.

Цього року екскурсія відбулася вже вчетверте. Датацентр “Парковий” системно підтримує стосунки із навчальними закладами, в тому числі із кафедрою мережних технологій, з метою популяризації найновіших технологій та підвищення зацікавленості студентів у поглиблені знань з побудови великих інформаційних систем, мереж з найвищими рівнями продуктивності та надійності. Найближчим часом готується подальший розвиток співпраці — дослідження і вирішення реальних задач в курсових та магістерських роботах студентів, проходження студентами практики в дата-центрі.

Надіслати відповідь

avatar
  Subscribe  
Notify of