ПРЕС-ЦЕНТР

Чим глибше ми занурюємося у цифровий світ, тим гостріше стає питання безпеки IT-ресурсів. Сьогодні важко уявити бухгалтерію, діловодство, рітейл, логістику, будь-які виробничі процеси без використання сучасних комп’ютерних технологій та програм. Але паралельно із технологічним прогресом «удосконалюються» й різного роду шахрайські та шкідливі елементи, які часом переростають в сучасний вид зброї проти конкурентів та супротивників.
За останні кілька років Україна неодноразово була об’єктом атак на IT-інфраструктуру, що змушує національний бізнес та державу переглядати своє ставлення до питань захисту й попередження несанкціонованого доступу до своїх інформаційних ресурсів.
Датацентр «Парковий», як один з провідних гравців на IT-ринку, постійно вдосконалює існуючі механізми інформаційної безпеки, розробляє та пропонує своїм клієнтам ефективні рішення захисту IT-інфраструктури. Використовуючи власні напрацювання та досвід провідних світових гравців ринку інформаційної безпеки, «Парковий» створив рішення SECURITY CENTER із простим інтуїтивним інтерфейсом для користувача. Це рішення дозволяє клієнтам забезпечити захист серверних операційних систем та робочих місць співробітників від сучасних загроз інформаційній безпеці. Датацентр «Парковий» запропонував дане рішення не тільки існуючим клієнтам, а й компаніям, у яких на поточний момент інфраструктура розміщуються на власних потужностях.
SECURITY CENTER дійсно можна назвати Центром безпеки (все в одному), адже він містить весь необхідний функціонал для забезпечення комплексного захисту:

  • Firewall (Мережевий екран)
  • Malware Protection (Захист від шкідливого ПО та репутаційна фільтрація ВЕБ трафіку)
  • Intrusion Detection & Protection (Захист від мережевих атак та вторгнень, віртуальний патчінг)
  • Integrity Monitoring (Контроль цілісності операційної системи, контроль доступу до системних файлів та модулів, контроль змін в реєстрі)
  • Application Control (контроль додатків, що виконуються)
  • Log Inspection (обробка журналів безпеки операційних систем)

Парковий використовує рішення SECURITY CENTER для захисту власної інфраструктури. Самі користуємося і Вам рекомендуємо!
За докладною інформацією про продукт звертайтеся до нас.