ПРЕС-ЦЕНТР

Датацентр Парковий отримав відзнаку від Торгово-промислової палати України (ТПП) за активну участь у проведенні Місяцю безпеки. Диплом був вручений в ході спільного Засідання Комітету з електронних комунікацій при ТПП України та Антикризового Центру кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України. Також особисту відзнаку від ТПП отримав голова наглядової ради Петро Яцук.

Вже  другий рік поспіль в Україні проводиться Місяць безпеки, метою якого є підвищення уваги та інтересу суспільства  до питань інформаційної безпеки, кібернетичних загроз та шляхів їх подолання. В 2018 році за ініціативи ТПП наша країна приєдналася до європейської традиції проводити в жовтні низку заходів для обговорення питань кібербезпеки, підвищення здатності бізнеса потужно протистояти загрозам шляхом створення своєї екосистеми кібербезпеки як основи функціювання в умовах сучасних викликів.

Ключової подією Місяцю безпеки є міжнародний форум «Кібербезпека – захисти свій бізнес». Цього року у роботі форуму взяли участь 36 спікерів із 15 областей України та 19 країн світу. Це – лідери захисту українського кіберпростору, представники приватного сектора та громадянського суспільства, органів центральної та місцевої державної влади, відомі міжнародні експерти. Присутні  обмінялися  досвідом та  інформацією для більш ефективної взаємодії бізнесу і влади у створенні Національної екосистеми кібербезпеки,  однієї з основних складових  цифрового перетворення держави, економіки та бізнесу, успішного розвитку країни, напрацювали пропозиції і рекомендації для Президента України, уряду та парламенту. На форумі голова наглядової ради Датацентра Парковий Петро Яцук отримав Подяку від Служби безпеки України за значний особистий внесок у справу утвердження та зміцнення державної безпеки нашої країни. 

 

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии