ПРЕС-ЦЕНТР

«Парковий» поєднує технологічні можливості провідних світових вендорів (виробників обладнання та програмних продуктів) із потребами сучасного бізнесу, активно трансформуючись з хмарного провайдера у провайдера сервісів», – заявив Голова наглядової ради Датацентра «Парковий» Петро Яцук на XVII-му Міжнародному фінансовому форумі, що відбувався у м. Одеса 13-16 вересня 2017 року. 

Міжнародний фінансовий форум – наймасштабніше щорічне зібрання керівників страхових, брокерських, аудиторських, експертних, юридичних, інвестиційних компаній, а також банків, КУА та інших установ інфраструктури фінансового ринку, де обговорюється стан міжнародних фінансових ринків, актуальні питання законодавства та держрегулювання в сфері страхування, тенденції та технологічні інновації в окремих видах страхування, формування і управління страховими резервами, діяльність основних категорій суб’єктів страхового ринку, інструменти стратегічного менеджменту тощо. Це майданчик для обміну досвідом та пошуку ефективних шляхів вирішення поточних проблем українського ринку. В цьому році у Форумі прийняли участь представники органів законодавчої та виконавчої влади, громадських об’єднань, керівники і провідні фахівці компаній у фінансовій сфері з 14-ти країн.

Однією з ТОПових тем заходу стало використання цифрових технологій у сфері фінансових послуг та безпека ІТ-ресурсів, які є невід`ємною складовою сучасного фінансово світу. Під час роботи форуму було проведено КРУГЛИЙ СТІЛ: «Сучасні цифрові технології та кібербезпека», де в якості спікерів виступили представники «Антикризового Центру кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України» Клікіч А.В., Галущенко О.М., Яцук П.П. , а модератором виступив Голова Антикризового центру Коляденко В.А.

В ході свого виступу Петро Яцук зауважив, що останніх 1,5 роки, завдяки новій команді, «Парковий» нарощував портфель нових послуг та сервісів, зокрема, в частині безпеки:

 • Резервне копіювання на майданчиках як в Україні, так і в Європі
 • Поставарійне відновлення даних
 • Моніторинг інфраструктури в автоматичному режимі на предмет виявлення різких змін у навантаженні 
 • Послуги Firewall та антиDDoS з використанням продукції від провідних розробників ПЗ та постачальників обладнання.

Парковий – найсучасніший дата-центр в Україні, що побудований згідно вимог uptime institute (TIER III) та має відповідний сертифікат, а також вимог ДССЗЗІ України та НБУ (постанова №243 від 04.07.2007). Має спеціальні екрановані машинні зали, що відповідають особливим вимогам для використання фінансовими установами та державними структурами.

Враховуючи поточні потреби бізнесу «Парковий» сьогодні вже надає комплексні послуги, що містять переваги всіх наявних інструментів захисту та можливостей ІКТ. Це, зокрема:

 • Документообіг
 • CRM системи
 • ERP
 • Офісні додатки
 • Корпоративна пошта
 • Відеоспостереження
 • Моніторинг інфраструктури на вразливість та на стабільність роботи

«Парковий» – це конструктор для ІТ-сервісів вашого бізнесу, ваш надійний партнер у сфері захисту ваших ресурсів», – зазначив П.Яцук.

Надіслати відповідь

avatar
  Subscribe  
Notify of