ПРЕС-ЦЕНТР

Датацентр «Парковий» в рамках партнерської програми розгорнув на своїх ресурсах рішення компанії Intecracy Deals – електронний документообіг, що має функцію електронного цифрвого підпису з урахуванням вимог чинного законодавства України. Відтепер онлайн-сервіс Deals є доступним для існуючих та потенційних клієнтів  дата-центру.

Однією з переваг даного сервісу є зручність зберігання документів на хмарних ресурсах, що забезпечує цілодобовий доступ до них з будь-якого куточка світу через мережу Інтернет. Парковий забезпечує онлайн-сервіс Deals необхідною IT-інфраструктурою, а також функцією резервного копіювання (бекапу) – гарантією від втрати інформації. Отже, документи в Deals надійно захищені за допомогою новітніх технологій та рішень.

Датацентр «Парковий» – найсучасніший і технологічний дата-центр в Україні та єдиний, надійність та рівень безпеки якого підтверджена трьома сертифікатами. Об`єкт побудований компанією Schneider Electric  у відповідності з документацією, яка була спеціально розроблена відповідно до вимог рівня надійності TIER III, про що свідчить сертифікат на сайті Uptime institute. Надійність захисту ресурсів підтверджена міжнародним сертифікатом ISO / IЕС27001: 2013 та Атестатом відповідності систем технічного захисту інформації, виданим Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Компанія Intecracy Deals відкрита до партнерства, метою якого є розвиток електронного документообігу в Україні та просування політики paperless office в українському бізнесі. Intecracy Deals запрошує до співпраці компанії, що працюють в різних галузях економіки та з усіх регіонів України, які мають бажання впровадити сучасний сервіс у власних бізнес-процесах, або стати офіційним представником онлайн-сервісу Deals. Більше інформації – за посиланням.

Subscribe
Notify of
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии