ПРЕС-ЦЕНТР

Напередодні нового учбового року дата центр «Парковий» провів день «відкритих дверей» для дітей співробітників.

Фахівці дата-центра у доступній для школярів формі розповіли чим займаються їх батьки, яке значення має їх робота для забезпечення надійності функціонування кожного вузла центру обробки даних для обслуговування сервісів, якими сьогодні користуються всі власники мобільних гаджетів, ноутбуків, комп’ютерів, тощо. Екскурсанти на власні очі побачили машинні зали, обладнання для зберігання даних та стійки, де воно розташовано. Дітям розповіли про системи забезпечення діяльності дата-центра, продемонстрували потужні системи  електрозабезпечення та охолодження.      

Цифрова освіта є найважливішим елементом успішної побудови цифрової економіки. Споживачі мають розуміти де і як зберігаються їх особисті данні, мати уяву про обчислювальні ресурси та бути впевненими у надійності та конфіденційності послуг.  Сьогоднішні школярі через 10-15 років стануть основним трудовим ресурсом, від якого залежатиме розвиток нашого суспільства та нашої держави. Отримання всебічних знань надає можливості кожному обрати свій шлях та знайти своє призначення у житті.

Як зазначив директор Датацентра «Парковий» Віталій Чабан, ми маємо виховувати покоління технічно грамотної молоді, яка не лише вміє користуватися сучасними терміналами зв`язку та знає призначення різних програм та додатків, а й розуміється на процесах формування, передачі та збереження даних. Це допомагає краще розуміти можливості та перспективи цифрового світу.    

Надіслати відповідь

avatar
  Subscribe  
Notify of