ПРЕС-ЦЕНТР

ТОВ «АНТЕ Медіам» (ТМ: Датацентр «Парковий») отримало статус члена  Київської торгово-промислової палати та Торгово-промислової палати України. 25 квітня 2018 року на засіданні Президії Київської ТПП було прийнято відповідне рішення.

 

Київська торгово-промислова палата об’єднує під своїм крилом представників бізнесу різних сфер економіки України та пропонує широкий спектр послуг від експертизи і сертифікації до навчання, вирішення спорів та підтримки експорту.

 

Як зазначив Голова наглядової ради Датацентру «Парковий» Петро Яцук, членство в торгово-промислових палатах є загальносвітової практикою як складова зовнішньоекономічної діяльності підприємств та захисту інтересів бізнесу. «Ми розглядаємо ТПП в якості потужного майданчика для комунікацій із партнерами, запровадження нових проектів , обговорення поточних проблем бізнесу та підготовки пропозицій для покращення бізнес-середовища в Україні й підвищення її інвестиційної привабливості. Сьогодні в структурі ТПП вже діє Комітет електронних комунікацій. Ми маємо намір стати активними учасниками його роботи, використовуючи свій досвід у питаннях розвитку ІТ-сфери, хмарних обчислень та захисту інформаційних ресурсів». 

Subscribe
Notify of
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии