ПРЕС-ЦЕНТР

Датацентр «Парковий» має намір розмістити на своїх ресурсах освітню платформу Integrated Technology Laboratory

Датацентр «Парковий» має намір розмістити на своїх ресурсах освітню платформу Integrated Technology Laboratory | datapark.com.ua

15 серпня 2017 року компанія Integrated Technology Laboratory (Intela, США) презентувала інноваційну освітню платформу для розвитоку Data Science в Україні, створену за підтримки CognitiveClass.ai – ініціативи корпорації IBM. Проект започатковано в рамках «Цифрової адженди України» у тісній співпраці з Торгово-промисловою палатою України,   НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та передбачає реалізацію програм в галузях машинного навчання, обробки та інтелектуального аналізу великих обсягів даних.

Швидкий розвиток технологій та збільшення їх впливу на розвиток суспільства утворює нові потреби та завдання щодо підготовки людських ресурсів у сфері  системного аналізу, моделювання, інтелектуального аналізу даних, статистики тощо. За інформацією засновників освітнього проекту у 2018-му році дефіцит фахівців за датою в загальносвітовій економіці становитиме 1.000.000. Увага до України з боку таких ІТ-гігантів як IBM та Intela відкривають унікальні можливості для української молоді та бізнесу у набутті необхідних знань та навичок, що прискорять перехід до цифрової економіки. В результаті реалізації освітнього проекту передбачається відкриття центру компетенцій, який буде створений за участю Вузів України. Він буде готувати фахівців, їх сертифікувати, розробляти програмні продукти та технічно їх супроводжувати. Новий цифровий диплом, який будуть отримувати українські фахівці, дозволить їм бути представленими на світовому ринку праці завдяки технології блокчейн, доступна всім роботодавцям світу.

Освітня платформа буде розміщена на потужностях найбільш сучасного та технологічного дата-центру України – «Парковий», який став партнером цієї масштабної програми. Як зазначив директор «Паркового» Віталій Чабан, побудова цифрової України потребує нової якості людських ресурсів, що володіють сучасними технологіями, таких як Artificial Intelligence, Machine Learning, Big Data, Distributed Computing, Internet of Things, тощо. «Ми, як фахівці ІТ-сектору, розуміємо важливість розвитку таких проектів в Україні, а як найпотужніший дата-центр України, готові забезпечувати їх необхідними ресурсами та послугами на рівні світових стандартів».

Надіслати відповідь

Be the first to comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz