ПРЕС-ЦЕНТР

Дата-центр «Парковий» успішно пройшов переатестацію на отримання міжнародного сертифіката ISO/IEC 27001. Інспекційний аудит, проведений компанією «Бюро Верітас» (Bureau Veritas, United Kingdom), засвідчив ефективність системи управління інформаційною безпекою (СУІБ).

Отриманий сертифікат ISO/IEC 27001 підтверджує статус дата-центру «Парковий» як відповідального партнера, який забезпечує високий рівень надання сервісу та надійний захист конфіденційної інформації клієнтів.

Уперше сертифікат відповідності стандарту ISO/IEC був отриманий дата-центром «Парковий» у 2017 р. Для проходження аудиту цього року команда дата-центру провела значну реорганізацію СУІБ з метою приведення всіх процесів у відповідність із вимогами міжнародного стандарту. Зміни стосувалися бізнес-процесів, що забезпечують функціонування центру. Аудит підтвердив, що в дата-центрі «Парковий» усі дані та вся конфіденційна інформація надійно захищені від несанкціонованого доступу, а бізнес-процеси, у рамках яких клієнти співпрацюють із дата-центром, відповідають усім новітнім вимогам і стандартам у сфері інформбезпеки.

У сучасному світі інформаційні ресурси є найціннішим активом, тому їх безпечне та ефективне зберігання, а також доступність стають імперативом для бізнесу.

 

«Парковий» — єдиний в Україні дата-центр, надійність і рівень безпеки якого підтверджено трьома сертифікатами. Так, сам об’єкт на Парковій дорозі, 16-А був побудований відповідно до вимог рівня надійності TIER III. Безпека захисту ресурсів підтверджена міжнародним сертифікатом ISO/IЕС 27001:2013 і атестатом відповідності систем технічного захисту інформації, виданим Державною службою спеціальному зв’язку та захисту інформації України. Ефективність системи управління інформаційною безпекою, як відзначається вище, підтверджена міжнародним сертифікатом ISO/IEC 27001.

Subscribe
Notify of
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии