ПРЕС-ЦЕНТР

Група компаній БАКОТЕК розгорнула на потужностях Датацентру «Парковий» платформу для проведення тестів та демонстрації роботи програмного забезпечення від світових лідерів галузі.

БАКОТЕК® – міжнародна група компаній, один з лідерів у сфері фокусної Value Added IT-дистрибуції. БАКОТЕК поставляє рішення провідних світових ІТ виробників – лідерів у своїх сегментах, надаючи професійну «до» і «пост» продажну, маркетингову і технічну підтримку для партнерів та кінцевих замовників. Територіально група компаній працює в 26 країнах на ринках Східної Європи, Балтії, СНД, Балкан з офісами в Празі (Чехія), Кракові (Польща), Ризі (Латвія), Алмати (Казахстан) з головним офісом в Києві (Україна).

Основа дистрибуції – це рішення з мережевої безпеки, захисту інформації, моніторингу продуктивності від провідних світових виробників. Взаємодія з українським ІТ-ринком здійснюється через системні семінари, конференції та практичні навчальні заходи (workshop), в ході яких компанія презентує продукти і рішення.

27 та 29 березня 2018 року група компаній БАКОТЕК провела технічний тренінг, присвячений питанням посиленого захисту кінцевих точок за допомогою рішень McAfee. У «хмарі» датацентрі «Парковий» були розгорнуті віртуальні лабораторії для кожного учасника, щоб продемонструвати роботу ПО та ефективність адаптивної системи безпеки, що пропонується. Учасники тренінгу отримали можливість самостійно провести тестування рішення McAfee, а також, разом з тренером – інженером з технічної підтримки проектів McAfee Русланом Утченко, своїми руками могли вносити зміни відповідно до особливостей своїх бізнес-процесів.

 

Датацентр «Парковий» – найсучасніший і технологічний дата-центр в Україні та єдиний, надійність якого підтверджена трьома сертифікатами.

Дата-центр “Парковий” був побудований у відповідності до документації, що була спеціально розроблена відповідно до вимог рівня надійності TIER III, про що свідчить сертифікат на сайті Uptime institute. Надійність захисту ресурсів підтверджена міжнародним сертифікатом ISO / IЕС27001: 2013 та Атестатом відповідності систем технічного захисту інформації, виданим Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України. Сьогодні нам довіряють свої ресурси державні та приватні підприємства, установи, організації, серед яких: органи держуправління, великі промислові підприємства, банки, страхові та фінансові компанії, представники рітейлу, сфери послуг тощо.

Subscribe
Notify of
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии