ПРЕС-ЦЕНТР

31 травня 2018 року в Києві в конференц-холі «ДЕПО» за технічної підтримки Датацентру «Парковий» відбудеться McAfee Cybersecurity Forum – спільний захід компанії-виробника McAfee та групи компаній БАКОТЕК.

Захід присвячений актуальним питанням кібербезпеки. На форумі будуть розглянуті останні тенденції розвитку кіберзагроз в Україні та в світі, а також новітні технології та підходи щодо запобігання та виявлення складних цілеспрямованих атак та 0-day загроз.

Датацентр «Парковий», як «хмарний» партнер групи компаній БАКОТЕК, надасть свої ресурси для тестової платформи з метою презентації нових продуктів та рішень компанії McAfee.

Датацентр «Парковий» – найсучасніший і технологічний дата-центр в Україні та єдиний, надійність якого підтверджена трьома сертифікатами.

Датацентр “Парковий” був побудований у відповідності з документацією, яка була спеціально розроблена відповідно до вимог рівня надійності TIER III, про що свідчить сертифікат на сайті Uptime institute. Надійність захисту ресурсів підтверджена міжнародним сертифікатом ISO / IЕС27001: 2013 і Атестатом відповідності систем технічного захисту інформації, виданим Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України. Сьогодні нам довіряють свої ресурси державні і приватні підприємства, установи, організації, серед яких: органи держуправління, великі промислові підприємства, банки, страхові та фінансові компанії, представники рітейлу, сфери послуг тощо.

Надіслати відповідь

avatar
  Subscribe  
Notify of