ПРЕС-ЦЕНТР

 

2017 рік, без перебільшення, став роком боротьби за ІТ-безпеку. Україна пережила найпотужнішу атаку на свої інформаційні ресурси. Це визначило пріоритети у розвитку всього ІТ-ринку й дата-центрів, зокрема. Значні збитки, що понесли комерційні та державні структури від втрати частини даних, змусили всіх переглянути своє ставлення до їх зберігання та безпеки. Для дата-центрів, в силу природи бізнесу, рівень безпеки – це найважливіший фактор розвитку підприємства. І в сьогоднішніх реаліях багато структур вважають за краще довіряти свої ресурси професіоналам, в тому числі, і в сфері безпеки, що додало додатковий імпульс зростанню ринку дата-центрів в Україні.

 

Дохід Датацентра «Парковий» в 2017 році виріс більш ніж на 26%, а клієнтська база збільшилася майже в 2 рази. Це стало можливим завдяки активній роботі над поліпшенням сервісу, що надається нашим клієнтам, розробки нових продуктів, оптимізації та автоматизації наших внутрішніх процесів, що безпосередньо впливає на задоволеність наших клієнтів від співпраці з нами.

 

З метою підвищення рівня безпеки «Парковий» в 2017 році розробив та запропонував своїм клієнтам ряд сервісів, які дозволяють їм контролювати стан своїх IT-систем та оперативно реагувати на будь-які відхилення чи загрози. Наприклад, ми впровадили додаткову безкоштовну послугу «Легкий моніторинг» (MaaS Light), яка забезпечує своєчасне інформування про активність мережевого трафіку в IТ-інфраструктурі клієнта. Використовуючи свої напрацювання та досвід, ми створили PARKOVIY SECURITY CENTER, що має простий інтуїтивний призначений для користувача інтерфейс, який дозволяє клієнтам забезпечити захист серверних операційних систем та робочих місць співробітників від сучасних загроз інформаційній безпеці. На сьогоднішній день дата-центр надає своїм клієнтам комплексні рішення для забезпечення безпеки інформаційних ресурсів, які максимально відповідають рівню сучасних світових й вітчизняних стандартів. На підтвердження своєї надійності Датацентр «Парковий» у 2017 році отримав сертифікат ISO 27001 та Атестат відповідності на КСЗІ (комплексна система захисту інформації) від Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.

 

Рік, що минув, був дуже продуктивним для «Паркового» в контексті розширення партнерських програм. Ми уклали меморандум про співпрацю із Національним банком України, в рамках якого наш дата-центр надає мультітестовую платформу для розгортання лабораторних стендів з метою проведення досліджень й тестів нових продуктів таі технологій для фінансової сфери. Також ми розширили географію можливостей для наших клієнтів щодо розміщення та резервного копіювання на майданчиках наших європейських партнерів.

 

Найбільш перспективним сегментом ринку, що демонструє позитивну динаміку зростання, на сьогоднішній день є хмарні послуги. За рік доходи від хмарних сервісів, що надаються «Парковим», зросли на 17%. Найбільші темпи зростання замовлених послуг продемонстрували фінансовий сегмент економіки та держсектор, для яких питання безпеки інформаційних ресурсів стоять особливо гостро.

 

Ринок «хмар» є динамічний не тільки в контексті доходів, але й в зростаючих запитах клієнтів на додаткові сервіси. Сьогодні попит вже не просто на оренду віртуальної машини – клієнти хочуть отримати цілий комплекс сервісів, що відповідають специфіці їхнього бізнесу. Як зазначив Голова наглядової ради Датацентра «Парковий» П.Яцук, «сучасний дата-центр – це конструктор для ІТ-сервісів клієнтів. Саме в такому підході ми бачимо перспективи. Фактично «Парковий» трансформується з провайдера хмарних послуг в провайдера сервісів, IT HUB, який переходить від традиційного надання точкових послуг до комплексних рішень під ключ».

 

З огляду на зростаючий тренд запиту на хмарні рішення, Датацентр «Парковий» планує в першій половині поточного року провести оновлення матеріально-технічної бази з метою нарощування власних ресурсів для задоволення зростаючих потреб існуючих та потенційних клієнтів.

Надіслати відповідь

avatar
  Subscribe  
Notify of