* Під 1 місяцем безкоштовного розміщення серверного обладнання розуміється 1 місяць тестування сервісу Сolocation (розміщення обладнання у центрі обробки даних) в Датацентрі «ПАРКОВИЙ», можливість безкоштовної міграції обладнання, цілодобова технічна підтримка від наших провідних спеціалістів, максимально допустиме споживання електричної енергії обладнанням загальною потужністю до 4 кВт на розміщення в 1 (одній) шафі, 650 Вт на – 1 U (юніт), 1 кВт – 1/3 шафи, 1,5 кВт -1/2 шафи.
** Акційні умови розповсюджуються на перше чи додаткове розміщення обладнання в загальному та екранованому залі в Датацентрі «ПАРКОВИЙ», за умови підписання договору строком від 4-х місяців, без зменшення об’ємів замовленої послуги, з яких Ви отримуєте 1 (один) місяць безкоштовного розміщення серверного обладнання на період тестування.
*** Під знижкою 30% на хмарні послуги розуміється надання знижки 30% на весь період отримання послуг з оренди обчислювальних ресурсів у хмарі Датацентру «ПАРКОВИЙ» та оренди готових хмарних рішень дата-центру або хмарних рішень від партнерів.
**** Більше про сервіс розміщення обладнання та хмарні послуги в Датацентрі «ПАРКОВИЙ» Ви можете дізнатися за телефоном (044) 377-77-77.
***** Більше про умови розміщення обладнання в Датацентрі «ПАРКОВИЙ» Ви можете дізнатися за посиланням.
****** Акція діє з 01.06.2023 р. по 31.12.2023 р.