Про надійність та безпеку

https://datapark.com.ua/wp-content/uploads/2017/05/Systema-bezpeky-i-kontrolyu-dostupu.png

Система безпеки і контролю доступу

Фізична безпека та контроль доступу забезпечується за допомогою цілого ряду взаємопов’язаних систем, в число яких входять: датчики руху, магнітні замки (відкриваються смарт-картами), броньовані двері, сигналізація. На об’єкті діє суворий пропускний режим, шлюзова система доступу, є фізична охорона території та центральний пульт безпеки.

Системи умовного доступу працюють на всіх можливих рівнях – машинного залу, виділених зон, окремих шаф. Також на об’єкті розгорнута потужна система відеоспостереження на базі IP-відеокамер Cisco, які мають функції відеоаналітики. Це дозволяє контролювати всі дії, що відбуваються в дата-центрі. Записи, зроблені на об’єкті, зберігаються у відеоархіві, що дозволяє в разі виникнення інциденту відновити всю послідовність подій.

У разі необхідності клієнт може отримати віддалений доступ до певних IP-камер та в режимі реального часу спостерігати за своїм обладнанням. Крім того, в ЦОД використовується комплексна система моніторингу параметрів навколишнього середовища, яка відстежує рівень температури та вологості в машинному залі, а також інші найважливіші параметри роботи комплексу. Вся інформація акумулюється в єдиному центрі управління, який цілодобово обслуговується висококваліфікованими спеціалістами дата-центру.