Датацентр “Парковий” введений у комерційну експлуатацію в 2013 році та є найбільшим та найтехнологічнішим ЦОД в Україні. Об’єкт спроектований та побудований компанією Schneider Electric у відповідності до найвищих світових стандартів, увібравши в себе кращі практики провідних європейських та світових країн. Датацентр “Парковий” має партнерів на теренах Європейського Союзу, що розширює можливості клієнтів щодо розвитку та захисту власного бізнесу.

Рівень надійності TIER 3, відповідно до якого побудований Датацентр “Парковий”, означає, що будь-який компонент інженерної інфраструктури ЦОД може бути виведений з промислової експлуатації для проведення ремонтних або регламентних робіт без припинення надання послуг клієнтам. Показник доступності в цьому випадку становить 99,982% (сумарний час простою систем не може перевищувати 1 година 35 хвилин на рік, при тому, що комплекс працює в режимі 24/7)

Датацентр “Парковий” здатний забезпечити належний рівень надання послуг підприємствам та установам, для яких критично важливим є безперервність отримання послуг та доступу до своїх ресурсів: банківські та фінансові інститути, процесингові центри, брокерські компанії та біржі, сервіси онлайн продажів, державні органи та силові структури, логістичні та виробничі підприємства тощо.

ЩО РОБИТЬ Датацентр “ПАРКОВИЙ” УНІКАЛЬНИМ?

ТЕХНОЛОГІЧНІСТЬ

.

ЦОД початково був побудований у відповідності до документації, яка була спеціально розроблена та відповідає вимогам високого рівня надійності, про що свідчить сертифікат від Uptime institute. Це окрема будівля, віддалена від промислових виробництв. “Парковий” використовує рішення від провідних світових виробників в даному сегменті: Schneider Electric, APC, Uniflair, VESDA, Cisco Systems, EMCDEll, NetApp та інші.

МАСШТАБНІСТЬ

.

Загальна площа Датацентр «Парковий» складає 2715 кв.м. З них 930 кв.м. займають сімнадцять машинних залів, здатних вмістити 400 шаф з устаткуванням клієнтів. Тринадцять екранованих залів, загальною площею 480 кв.м., мають додатковий захист від зовнішнього впливу електричного, магнітного та електромагнітного полів.

ЕНЕРГЕТИЧНА БЕЗПЕКА ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ

ЦОД підключений до двох незалежних джерел постачання енергії потужністю 4 МВт: основний і резервний. Є можливість надання шаф для розміщення обладнання особливо підвищеної потужності. Енергетична безпека гарантується дублюванням блоків розподілу електроживлення 2N та автономних дизельних генераторів (3 + 1) *1,7 МВт.

НАДІЙНІСТЬ КОНСТРУКЦІЙ

.

Серверні приміщення, приміщення зв’язку і електропостачання обладнані за принципом «будівля в будівлі». Дизель-генератори розташовані в окремій будівлі. Навантажувальна здатність підлоги становить 1500 кг / кв.м. Спеціальні вогнетривкі конструкції гарантують, що клієнтські системи не постраждають від високої температури. 2 окремих в’їзди, автостоянка для співробітників та гостей.

ОХОРОНА ТА КОНТРОЛЬ ДОСТУПУ

ЦОД має 2 контури фізичної охорони (зовнішній та внутрішній) та відеоспостереження по всьому периметру. Особливий режим допуску в машинні зали дата-центру виключає можливість несанкціонованого фізичного доступу до обладнання клієнтів. Системи управління інформаційною безпекою відповідають міжнародному стандарту ISO/IEC 27001.

ПЕРСОНАЛ

.

Високий професійний рівень співробітників Датацентра “Парковий” забезпечує надання сервісу гарантованої якості. Поєднання кваліфікації персоналу, новітніх технологій та персоніфікованого підходу до кожного клієнта створюють умови для комфорту вашого бізнесу в сучасному цифровому світі та його сталого розвитку.

Оптимальна енергоефективність

Найважливішим параметром для комерційного дата-центру є показник енергоефективності – PUE, який визначає співвідношення загального енергоспоживання до потреб ІТ-обладнання. Оплата електроенергії становить левову частку вартості послуг комерційного ЦОД, тому, чим менший PUE, тим краще для клієнта – значить, в інфраструктурних системах задіяні більш сучасні енергозберігаючі технології. У світовій практиці оптимальним середньорічним показником PUE вважається 1,3-1,35 – саме такий рівень забезпечує Датацентр «Парковий». Середній показник ринку українських комерційних дата-центрів становить 1,6.

Розміщення в центрі столиці

Фізично Датацентр «Парковий» розташований в самому центрі Києва, що створює сприятливі економічні умови для організації ліній зв’язку. Відстань до найвіддаленішої точки міста складає не більше 17 км. Вдале розташування комплексу дозволить замовнику істотно заощадити на організації транспортних каналів.

 » Про нас | datapark.com.ua
Відповідно до вимог НБУ та ДССЗтЗІ

Датацентр «Парковий» розрахований на широке коло клієнтів, яким потрібні висока надійність і якість надання послуг. На базі комплексу є окремі приміщення для особливої категорії споживачів – в першу чергу державних органів і фінансових установ – діяльність яких передбачає особливі умови зберігання інформації та розміщення ІТ-обладнання. У зазначених приміщеннях виконані всі необхідні роботи щодо екранування та інші заходи безпеки, про що свідчать сертифікат відповідності до вимог постанови НБУ №243 від 4 червня 2007 року та вимог ДССЗтЗІ України.

Власні канали зв'язку

Датацентр «Парковий» володіє власною магістральною волоконно-оптичною мережею, яка забезпечує клієнтам організацію каналів передачі даних з будь-якої необхідною пропускною спроможністю – як для внутрішнього використання, так і для доступу в Інтернет. Обидва типи каналів є незалежними та не перетинаються. ВОЛЗ “Паркового” підключена до основних національних і міжнародних точкам обміну трафіком.

Обсуждения закрыты для данной страницы