Press center

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Однією з головних компонент успішної побудови цифрової економіки та отримання цифрового дивіденду зростання є просвіта суспільства про можливості та потенціал, що надаються  розвитком сучасних ІТ-технологій.

1 червня 2018 р. в рамках широкої просвітницької програми відбулася чергова екскурсія студентів 3-го курсу факультету інформатики, спеціальність “Програмна інженерія”, Національного університету «Києво-Могилянська академія» до одного з найбільших та найтехнологичніших дата-центрів України — “Паркового”. Екскурсія була організована за підтримки старшого викладача кафедри мережних технологій факультету інформатики Дмитра Черкасова як завершальний етап навчання студентів за дисципліною “Технології сучасних дата-центрів”. Технічний директор “Паркового” Артем Алопін детально продемонстрував функціювання базових компонентів інфраструктури, познайомив студентів з технологіями, які застосовуються в дата-центрі, відповідав на численні питання.

Цього року екскурсія відбулася вже вчетверте. Датацентр “Парковий” системно підтримує стосунки із навчальними закладами, в тому числі із кафедрою мережних технологій, з метою популяризації найновіших технологій та підвищення зацікавленості студентів у поглиблені знань з побудови великих інформаційних систем, мереж з найвищими рівнями продуктивності та надійності. Найближчим часом готується подальший розвиток співпраці — дослідження і вирішення реальних задач в курсових та магістерських роботах студентів, проходження студентами практики в дата-центрі.

Send an answer

avatar
  Subscribe  
Notify of