Press center

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Датацентр «Парковий» отримав від Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації Атестат відповідності систем технічного захисту інформації вимогам діючих в Україні нормативних документів. Атестат видано на підставі Експертного висновку, що є його невід`ємною частиною.

Відповідно до Положення про державну експертизу в сфері технічного захисту інформації, її метою є дослідження, перевірки,   аналізу   та   оцінки  об’єктів  експертизи  щодо  їх відповідності вимогам нормативних документів із технічного захисту інформації   та   можливості   їх  використання  для  забезпечення технічного захисту інформації. Видача Атестату засвідчує, що комплексна інформаційно-телекомунікаційна система хмарного  центру обробки даних ТОВ «Анте Медіам»  забезпечує захист інформації відповідно до вимог діючого законодавства. 

Отримання Датацентром «Парковий» зазначеного Атестату є підтвердженням високого рівня надання сервісу та надійності захисту конфіденційної інформації клієнтів. «Парковий» – самий сучасний та технологічний дата-центр в Україні, що відповідає всім вимогам безпеки, що встановлені нормативно-правовою базою України. Зокрема, в дата-центрі наявні екрановані машині зали, що збудовані та сертифіковані згідно з постановою НБУ № 243 від 04.07.2007г. Навесні «Парковий» успішно пройшов аудит системи менеджменту інформаційної безпеки (СМІБ) на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 27001, за результатами якого дата-центр отримав відповідний сертифікат.

На початку вересня між Датацентром та Національним банком України було укладено Меморандум про взаємодію та співпрацю з метою розвитку та підтримки обчислювальних хмарних ресурсів, розташованих на території України, їх використання у платіжному просторі, економії витрат постачальників послуг з переказу та операторів послуг платіжної інфраструктури, використовуючи переваги хмарних сервісів такі як масштабованість, гнучкість, операційна ефективність.

Сьогодні Датацентру «Парковий» довіряють свої ресурси державні установи та провідні національні компанії, що ведуть свою діяльність у сферах фінансових та страхових послуг, металургійного та енергетичного виробництв, рітейла, надання послуг населенню тощо.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии