Press center

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Клієнти ДЦ «Парковий» можуть скористатися послугами резервного копіювання та оперативного відновлення даних в хмарі, яка розгорнута у Європі.
З цією опцією доступно оперативне резервування «холодних» та «гарячих» даних, зберігання їх на віддалених серверах, а контроль за процесом бекапів здійснювати з України.

Послуга актуальна для багатьох бізнесів, оскільки дозволяє зберегти дані, безвідмовність процесів та доступність сервісів навіть у випадках форс-мажорів або надзвичайних ситуацій.

BaaS – резервне копіювання даних.
Сервіс дозволяє створювати резервні копії як для звичайних файлів (Word, Excel, фотографії, відео, email), баз даних та операційних систем, так і для таких складних віртуальних та фізичних середовищ, як ERP, CRM BI, системи електронного документообігу.

DRaaS – післяаварійне відновлення даних
Гарантує високу швидкість відновлення працездатності сервісів (RTO) з мінімальними втратами даних (RPO), а також швидке, гнучке та безпечне перемикання на хмарний репозиторій у кілька кліків у разі форс-мажорів.

«Парковий» пропонує рішення на базі Veeam Backup & Replication та Veeam Cloud Connect, які легко впровадити, налаштувати та автоматизувати під ваші задачі.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии