Press center

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

За підсумками першого півріччя 2018 року доходи Датацентру «Парковий» збільшилися майже на 70% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. На сьогоднішній день завантаження дата-центру становить 55% – це додаткові можливості для подальшого розвитку підприємства та зростання рентабельності капіталу.

Очікувану динаміку демонструє сегмент хмарних послуг. Так, за рік доходи від наданих «Парковим» цього виду послуг зросли майже на 19%. Зростання популярності хмар формує новий рівень споживчих запитів клієнтів. Найбільшим попитом користуються комплексні рішення «під ключ», які включають в себе не тільки доступ до віртуальних ресурсів, але і IT-рішення по реалізації певних бізнес-процесів.

Також значною популярністю у клієнтів «Паркового» користуються послуги із захисту інформаційних ресурсів. Рівень сучасних кіберзагроз визначає необхідність постійного вдосконалення програм захисту, впровадження нових рішень в області управління ризиками, дублювання критичних даних, можливості швидкого відновлення ресурсів, що піддалися атаці тощо. У першому півріччі 2018 року компанія посилила як апаратний, так і програмний комплекс системи безпеки установкою додаткового обладнання та софта новітнього покоління від лідера в області інформаційних технологій компанії CISCO. З метою протистояння загрозам в «Парковому» побудована єдина екосистема кібербезпеки – «Центр безпеки Парковий», який містить весь необхідний спектр послуг із захисту інформаційних ресурсів. По суті це конструктор IT-рішень, який дозволяє, в залежності від потреб конкретного клієнта, сформувати пакет, який забезпечить необхідний рівень захисту серверних операційних систем і призначених для користувача робочих місць від сучасних кіберзагроз.

Сьогодні нам довіряють свої ресурси державні і приватні підприємства, установи, організації, серед яких: органи держуправління, великі промислові підприємства, банки, страхові та фінансові компанії, представники рітейлу, сфери послуг тощо.

Дата-центр «Парковий» був побудований у відповідності з документацією, яка була спеціально розроблена відповідно до вимог рівня надійності TIER III, про що свідчить сертифікат на сайті Uptime institute. Надійність захисту ресурсів підтверджена міжнародним сертифікатом ISO / IЕС27001: 2013 і Атестатом відповідності на комплексну систему захисту інформації, виданим Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии