Press center

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Датацентр Парковий отримав відзнаку від Торгово-промислової палати України (ТПП) за активну участь у проведенні Місяцю безпеки. Диплом був вручений в ході спільного Засідання Комітету з електронних комунікацій при ТПП України та Антикризового Центру кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України. Також особисту відзнаку від ТПП отримав голова наглядової ради Петро Яцук.

Вже  другий рік поспіль в Україні проводиться Місяць безпеки, метою якого є підвищення уваги та інтересу суспільства  до питань інформаційної безпеки, кібернетичних загроз та шляхів їх подолання. В 2018 році за ініціативи ТПП наша країна приєдналася до європейської традиції проводити в жовтні низку заходів для обговорення питань кібербезпеки, підвищення здатності бізнеса потужно протистояти загрозам шляхом створення своєї екосистеми кібербезпеки як основи функціювання в умовах сучасних викликів.

Ключової подією Місяцю безпеки є міжнародний форум «Кібербезпека – захисти свій бізнес». Цього року у роботі форуму взяли участь 36 спікерів із 15 областей України та 19 країн світу. Це – лідери захисту українського кіберпростору, представники приватного сектора та громадянського суспільства, органів центральної та місцевої державної влади, відомі міжнародні експерти. Присутні  обмінялися  досвідом та  інформацією для більш ефективної взаємодії бізнесу і влади у створенні Національної екосистеми кібербезпеки,  однієї з основних складових  цифрового перетворення держави, економіки та бізнесу, успішного розвитку країни, напрацювали пропозиції і рекомендації для Президента України, уряду та парламенту. На форумі голова наглядової ради Датацентра Парковий Петро Яцук отримав Подяку від Служби безпеки України за значний особистий внесок у справу утвердження та зміцнення державної безпеки нашої країни. 

 

 

Send an answer

avatar
  Subscribe  
Notify of