Press center

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Дата-центр успішно пройшов сертифікацію SAP та підтвердив свою відповідність високим операційним стандартам німецької компанії, отримавши відразу два сертифікати – SAP Certified in SAP HANA Operations та SAP Certified Provider of Cloud and Infrastructure Operations.

«Парковий» – єдиний дата-центр в Україні, який отримав статус сертифікованого провайдера для розміщення сервісів SAP HANA. Відтепер замовники програмного забезпечення можуть користуватися рішеннями SAP HANA і SAP на базі хмарної платформи VMware vSphere, отримати безвідмовний доступ до сервісів й забезпечити безперервність процесів, що гарантується інфраструктурою ЦОД рівня TIER III. Технічну підтримку цілодобово здійснюють фахівці «Паркового», всі питання щодо функціонування софта вирішують сертифіковані SAP-фахівці партнера дата-центру – консалтингової компанії BrigRetail.

Як повідомив директор SAP Ukraine Максим Матяш, українські компанії все частіше переходять від використання капітальних інвестицій до моделі утилізації операційних витрат для організації й підтримки власного ІТ-ландшафту, розміщуючи системи SAP в зовнішніх ЦОДах. Такий підхід дозволяє використовувати рішення SAP, в тому числі, технологічну платформу SAP HANA, у вигляді послуги і не тільки знижувати вартість володіння, а й забезпечувати якісну, стійку та економічно ефективну експлуатацію програмних рішень.

«Програма сертифікації SAP допомагає нашим клієнтам визначити кращих в своєму класі постачальників послуг і дозволяє використовувати ще один додатковий вимірюваний критерій при виборі найкращого партнера. Якісний вибір партнера, в свою чергу, забезпечує своєчасну міграцію на нові версії системи, в значній мірі автономний запуск, управління й підтримку всього ІТ-ландшафту компанії і технологій SAP, зокрема. Таким чином, крім вище перерахованих фінансових і технологічних переваг, при розміщенні в сертифікованих ЦОДах, наші клієнти отримують можливість ще більше фокусуватися на основному бізнесі. Дата-центр, який підтвердив свою експертизу і відповідність вимогам SAP до технічного оснащення, в свою чергу, підвищує власний рейтинг надійного провайдера хостингових послуг на ринку. Це – “win-win” модель, яка приносить успіх всім учасникам нашої партнерської програми. Тому ми намагаємося розвивати співпрацю з дата-центрами і вітаємо нашого нового партнера “Парковий” в партнерській екосистемі SAP в Україні» – зазначив директор SAP Ukraine

Для отримання статусу Партнера SAP дата-центр пройшов комплексний багаторівневий аудит всіх інженерних систем, IT-інфраструктури, систем безпеки й контролю, окремим блоком проводилася перевірка роботи служби технічної підтримки та внутрішніх процесів взаємодії ЦОД – клієнт.

«Системи управління ресурсами SAP грають життєво важливу роль в ІТ-екосистемах багатьох великих компаній. Обробка величезних й постійно зростаючих обсягів даних вимагає сучасних і оперативних підходів. Тепер, отримавши сертифікати SAP, «Парковий», перший та єдиний в країні, готовий хостити бази даних SAP HANA й інші сервіси SAP, надаючи потужну інженерію, технологічну хмарну середу та підтримку профільними фахівцями. Ми зважилися на проходження досить складного аудиту SAP й інвестували в свою компетенцію, щоб ще раз довести клієнтам свою відповідність міжнародним вимогам якості, підтвердити експертизу та надійність інфраструктури дата-центру» – підкреслила Наталія Рєпіна, комерційний директор дата-центру «Парковий».

«Парковий» готовий надавати послуги з управління, експлуатації та моніторингу SAP-інфраструктури клієнтів на стабільно високому рівні, кожен замовник гарантовано отримає сервіс й якість, визнані еталонними в світовому IT-співтоваристві.

Це перший етап в рамках співпраці «Паркового» та SAP, сторони обговорюють подальше розширення сервісів з використанням кращих світових практик для надання клієнтам.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии