Press center

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Агентство Molfar провело дослідження місцевого ринку IaaS (інфраструктура як сервіс) послуг в Україні, згідно з яким лідируючі місця займають компанії GigaCloud, «Парковий», DE-Novo, Tucha і Tetcloud.

У дослідженні враховувалися такі показники як час реакції на перший запит, типи сертифікації, допомога з міграцією, тестування продуктивності дисків, ціна та інше.

Дослідження проводилося за методикою «таємний покупець». В рамках первинного дослідження було відібрано 18 компаній, які надають послуги IaaS в Україні. Звернення в компанії були зроблені від імені клієнта-неспеціаліста – бухгалтера аудиторської компанії, яка планує перехід на віддалену роботу. Запит був відправлений в усі 18 компаній. Особливу увагу було приділено техпідтримці, оцінювалася в тому числі клієнтоорієнтованість і softskills.
В результаті 10 компаній відповіли на запити і забезпечили тестування.

За результатами дослідження «Парковий» увійшов до трійки провайдерів, які набрали сумарно вищі бали, займаючи лідируючі місця в категоріях:
– «Реакція та умови комерційної пропозиції» – оцінювалися швидкість реагування і умови КП;
– «Підписання договору» – перевірялася швидкість надання договору і гнучкість його змісту;
– «Тести послуг» – тут увага приділялася автономності користувача, допомоги з міграцією, техпідтримці, клієнтоорієнтованості й softskills фахівців.

Повний текст дослідження на Ain.ua

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии