Press center

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Дата-центр «Парковий» уклав довгострокове стратегічне партнерство з національним оператором Vega Telecom. В рамках співпраці «Парковий» надав в оренду 200 кв.м. для розміщення 90 повноформатних 19-дюймових серверних шаф оператору.
В результаті угоди, всі бізнес-користувачі Vega мають можливість отримати сучасні телеком-сервіси hi-end рівня без додаткових інвестицій на будівництво власних платформ.
«Піклуючись про стабільність роботи своїх замовників в будь-який час і в будь-яких ситуаціях, ми ретельно підійшли до вибору місця для розширення можливостей у сфері послуг ЦОД. Дата-центр на Парковій відповідає міжнародним стандартам надійності, що підтверджує наявний сертифікат Uptime Institute, і тепер ми можемо в повному обсязі задовольнити потреби найвимогливіших клієнтів і партнерів», – зазначив Генеральний директор Національного телеком-оператора Vega Мурат Чинар.
Близько п’ятдесяти відсотків потужностей ЦОД вже зарезервовано ключовими бізнес-клієнтами та партнерами Vega.
«Інфраструктура «Паркового» з самого початку створена з орієнтацією на замовників, які цінують підвищений рівень захищеності, можливість гнучкої масштабованості та оперативної адаптації ресурсів для своїх бізнес-задач. При цьому ми постійно працюємо над підвищенням своєї ефективності й вже зараз, в рамках стратегії розвитку, розробленої Ernst & Young, ми оновили IT-обладнання та готові надавати додаткові передові сервіси нашим клієнтам. Співпраця з таким великим гравцем ринку, як Vega Telecom, зайвий раз доводить, що ми на правильному шляху » – комерційний директор дата-центру «Парковий» Наталія Рєпіна.
Розвиток і зміцнення власної хмарної інфраструктури на базі високотехнологічного дата-центру «Парковий» відкриє для клієнтів Vega можливість оперативно та якісно отримувати різні телекомунікаційні послуги, від колокації до будівництва останньої милі за оптимальними цінами.
Надійні системи електропостачання, охолодження й пожежогасіння, високий рівень безпеки та контролю доступу, якісна обчислювальна та мережева інфраструктура дата-центру будуть гарантією того, що клієнтські системи в хмарах провайдера працюватимуть безвідмовно й безперебійно.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии