Press center

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

В епоху цифрових технологій рівень кібербезпеки є показником зрілості держави та суспільства. Висока цінність інформації, яку генерують та акумулюють державні органи та бізнес структури, визначає необхідність  постійного  удосконалення програм кіберзахисту та посилення державно-приватного партнерства для протидії існуючим загрозам. Цій теми був присвячений Міжнародний форум «КІБЕРБЕЗПЕКА-ЗАХИСТИ СВІЙ БІЗНЕС», що відбувся 19 червня 2018 року в Торгово-Промисловій Палаті України за ініціативи комітету електронних комунікацій при ТППУ.

Актуальність обраної для обговорення проблематики була підтверджена великої кількістю учасників від органів влади, громадських організацій та бізнесу. Найбільшу увагу присутніх привернула дискусійна панель «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ПРАКТИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ БЕЗПЕЧНОГО БІЗНЕСУ», модератором якої виступив Голова наглядової ради Датацентру «Парковий» Петро Яцук. В ході цієї панелі були представлені прикладні технології для бізнесу з інформаційної безпеки, рішення та напрацювання провідних фахівців  у сфері кібербезпеки. З огляду на зростаючи масштаби загроз кібер-атак, бізнес має бути готовим потужно протистояти загрозам шляхом створення своєї екосистеми кібербезпеки як основи функціювання в умовах сучасних викликів.

Датацентр «Парковий» є одним із найкращих експертів у сфері безпеки інформаційних ресурсів, що підтверджено міжнародним сертифікатом ISO 27001 та Атестатом відповідності на КСЗІ (комплексна система захисту інформації) від Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації. Дата-центр надає своїм клієнтам комплексні рішення для забезпечення безпеки інформаційних ресурсів, які максимально відповідають рівню сучасних світових й вітчизняних стандартів. Враховуючи напрацювання  та досвід провідних світових гравців ринку інформаційної безпеки, «Парковий» створив єдиний ЦЕНТР БЕЗПЕКИ – це комплексний захист серверних операційних систем та призначених для користувача робочих місць від сучасних загроз інформаційній безпеці. Це цілісний пакет, що містить весь необхідний спектр послуг з безпеки, за виключенням, мабуть, лише фізичної охорони  серверів клієнта, які розміщені за межами Датацентру «Парковий».

 Послуги від «Паркового» це:

  • Індивідуальний підхід до потреб і можливостей клієнта
  • Великий список партнерів-розробників рішень з безпеки
  • Готові рішення, можливість стати під захист за лічені хвилини
  • Можливість гнучко вибрати необхідні послуги і програмно-апаратні рішення
  • Захист «під ключ» (всі види послуг)
  • Послуги з «одних рук»

  Приєднуйтесь до простору безпеки!

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии