Press center

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

До уваги клієнтів та партнерів Датацентра “Парковий”

З 16 жовтня 2017 року на території конгресно-виставкого центра “Парковий”, ряд політичних партій проводять акції, що отримало широкий резонанс у засобах масової інформації.
Враховуючи нестандартність ситуації, яка може викликати занепокоєння клієнтів,ТОВ «Анте Медіам» повідомляє, що Датацентр «Парковий» працює у звичайному штатному режимі. Представники політичних партій, що приймають участь у вищезазначених заходах, не створюють перепони діяльності підприємства.
Нагадуємо, що Датацентр «Парковий» – самий сучасний та технологічний дата-центр в Україні, який відповідає всім вимогам безпеки, що встановлені стандартом TIER 3 та нормативно-правовою базою України. Зокрема, це стосується й недоступності ресурсів для сторонніх осіб та забезпечення безперебійності послуг.
Офіційне звернення до працівників КВЦ “Парковий”:

Send an answer

avatar
  Subscribe  
Notify of