Press center

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

ТОВ «АНТЕ Медіам» (ТМ: Датацентр «Парковий») отримало статус члена  Київської торгово-промислової палати та Торгово-промислової палати України. 25 квітня 2018 року на засіданні Президії Київської ТПП було прийнято відповідне рішення.

 

Київська торгово-промислова палата об’єднує під своїм крилом представників бізнесу різних сфер економіки України та пропонує широкий спектр послуг від експертизи і сертифікації до навчання, вирішення спорів та підтримки експорту.

 

Як зазначив Голова наглядової ради Датацентру «Парковий» Петро Яцук, членство в торгово-промислових палатах є загальносвітової практикою як складова зовнішньоекономічної діяльності підприємств та захисту інтересів бізнесу. «Ми розглядаємо ТПП в якості потужного майданчика для комунікацій із партнерами, запровадження нових проектів , обговорення поточних проблем бізнесу та підготовки пропозицій для покращення бізнес-середовища в Україні й підвищення її інвестиційної привабливості. Сьогодні в структурі ТПП вже діє Комітет електронних комунікацій. Ми маємо намір стати активними учасниками його роботи, використовуючи свій досвід у питаннях розвитку ІТ-сфери, хмарних обчислень та захисту інформаційних ресурсів». 

Send an answer

avatar
  Subscribe  
Notify of