Press center

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

ДЦ «Парковий» та компанія Span Україна оголосили про підписання партнерського меморандуму. В рамках підписаної угоди партнери домовились зосередитись на спільній підтримці державних та комерційних підприємств України щодо їх розвитку у сфері хмарних технологій. Нова модель співпраці лідерів ринку дозволить запропонувати українському бізнесу та державі унікальний пакет інтегрованих хмарних послуг.

Плануєте міграцію хмарних сервісів із Microsoft Azure до датацентру в Україні, але не маєте наміру відмовлятися від унікальних хмарних сервісів Microsoft?

Датацентр «ПАРКОВИЙ» разом з сертифікованим Microsoft партнером Span Україна забезпечать швидкий і безболісний переїзд хмарних потужностей замовника зі збереженням необхідних сервісів Microsoft і подальшою підтримкою їхнього ефективного функціонування.

Наша пропозиція покриває не тільки саму міграцію до українського датацентру, а й забезпечує підтримку гібридної інфраструктури. Сама міграція інфраструктури – безоплатна, а робота й обслуговування всієї хмарної інфраструктури забезпечується централізовано за підтримки технічних команд ДЦ «ПАРКОВИЙ» і Span Україна.

Разом зі Span Україна ми надаватимемо послуги за чотирма основними напрямками: міграція до хмари, інтеграція між двома та більше хмарами, резервне копіювання та аварійне відновлення даних, а також технічна підтримка 24/7.

Отримайте консультацію та більше інформації за телефоном +38 (044) 377-77-77 або пишіть на електронну пошту sales@datapark.com.ua

Parkovyi DC – український дата-центр, який спроєктувала та побудувала компанія Schneider Electric. Це єдиний з комерційних датацентрів в Україні, який має сертифікат TIER ІІІ від Uptime Institute, що відповідає міжнародному стандарту TIA 942. Це дає змогу забезпечити безперебійну роботу ІТ-інфраструктури клієнта навіть у періоди тривалих вимкнень електроенергії.

Span — це глобальна IT‑компанія з головним офісом в Хорватії та представництвами в дев’яти країнах світу. Впродовж 30 років Span будує стратегічне партнерство з Microsoft для надання інноваційних ІТ‑рішень підприємствам у всьому світі. Компанію Span визнано найкращим партнером Microsoft в Україні у 2022 та 2023 роках.