Press center

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Група компаній БАКОТЕК розгорнула на потужностях Датацентру «Парковий» платформу для проведення тестів та демонстрації роботи програмного забезпечення від світових лідерів галузі.

БАКОТЕК® – міжнародна група компаній, один з лідерів у сфері фокусної Value Added IT-дистрибуції. БАКОТЕК поставляє рішення провідних світових ІТ виробників – лідерів у своїх сегментах, надаючи професійну «до» і «пост» продажну, маркетингову і технічну підтримку для партнерів та кінцевих замовників. Територіально група компаній працює в 26 країнах на ринках Східної Європи, Балтії, СНД, Балкан з офісами в Празі (Чехія), Кракові (Польща), Ризі (Латвія), Алмати (Казахстан) з головним офісом в Києві (Україна).

Основа дистрибуції – це рішення з мережевої безпеки, захисту інформації, моніторингу продуктивності від провідних світових виробників. Взаємодія з українським ІТ-ринком здійснюється через системні семінари, конференції та практичні навчальні заходи (workshop), в ході яких компанія презентує продукти і рішення.

27 та 29 березня 2018 року група компаній БАКОТЕК провела технічний тренінг, присвячений питанням посиленого захисту кінцевих точок за допомогою рішень McAfee. У «хмарі» датацентрі «Парковий» були розгорнуті віртуальні лабораторії для кожного учасника, щоб продемонструвати роботу ПО та ефективність адаптивної системи безпеки, що пропонується. Учасники тренінгу отримали можливість самостійно провести тестування рішення McAfee, а також, разом з тренером – інженером з технічної підтримки проектів McAfee Русланом Утченко, своїми руками могли вносити зміни відповідно до особливостей своїх бізнес-процесів.

 

Датацентр «Парковий» – найсучасніший і технологічний дата-центр в Україні та єдиний, надійність якого підтверджена трьома сертифікатами.

Дата-центр “Парковий” був побудований у відповідності до документації, що була спеціально розроблена відповідно до вимог рівня надійності TIER III, про що свідчить сертифікат на сайті Uptime institute. Надійність захисту ресурсів підтверджена міжнародним сертифікатом ISO / IЕС27001: 2013 та Атестатом відповідності систем технічного захисту інформації, виданим Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України. Сьогодні нам довіряють свої ресурси державні та приватні підприємства, установи, організації, серед яких: органи держуправління, великі промислові підприємства, банки, страхові та фінансові компанії, представники рітейлу, сфери послуг тощо.

Send an answer

avatar
  Subscribe  
Notify of