Press center

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

31 травня 2018 року в Києві в конференц-холі «ДЕПО» за технічної підтримки Датацентру «Парковий» відбудеться McAfee Cybersecurity Forum – спільний захід компанії-виробника McAfee та групи компаній БАКОТЕК.

Захід присвячений актуальним питанням кібербезпеки. На форумі будуть розглянуті останні тенденції розвитку кіберзагроз в Україні та в світі, а також новітні технології та підходи щодо запобігання та виявлення складних цілеспрямованих атак та 0-day загроз.

Датацентр «Парковий», як «хмарний» партнер групи компаній БАКОТЕК, надасть свої ресурси для тестової платформи з метою презентації нових продуктів та рішень компанії McAfee.

Датацентр «Парковий» – найсучасніший і технологічний дата-центр в Україні та єдиний, надійність якого підтверджена трьома сертифікатами.

Датацентр “Парковий” був побудований у відповідності з документацією, яка була спеціально розроблена відповідно до вимог рівня надійності TIER III, про що свідчить сертифікат на сайті Uptime institute. Надійність захисту ресурсів підтверджена міжнародним сертифікатом ISO / IЕС27001: 2013 і Атестатом відповідності систем технічного захисту інформації, виданим Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України. Сьогодні нам довіряють свої ресурси державні і приватні підприємства, установи, організації, серед яких: органи держуправління, великі промислові підприємства, банки, страхові та фінансові компанії, представники рітейлу, сфери послуг тощо.

Send an answer

avatar
  Subscribe  
Notify of