Press center

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

10 років тому почалася історія дата-центру «Парковий». Саме тоді спільно з Schneider Electric стартувала розробка проекту потужного та технологічного ЦОД. «Парковий» з самого початку проектувався як надійний дата-центр для державних структур та фінансових установ, тому безпека завжди була і є на вищому рівні.

2020 рік став для «Паркового» роком перезавантаження та трансформації: прийшла нова команда, змінилася стратегія, з’явилися нові партнери.

Спільно з міжнародною консалтинговою компанією Ernst & Young ми розробили стратегію розвитку, яку вже почали реалізовувати.

Наш головний пріоритет – відповідати світовим стандартам та потребам українських та зарубіжних замовників, тому ми гарантуємо прозорість ведення бізнесу, забезпечення високої надійності сервісів, виконання умов SLA.

Що ми зробили за рік:

  1. Модернізували існуюче IT-обладнання
  2. Встановили гіперконвергентну інфраструктуру Dell VxRail 
  3. Розгорнули хмару VMware vSphere 7.0 додатково до Microsoft Hyper V, тим самим здатні надавати рішення на базі двох гіпервізорів в залежності від потреб замовника
  4. Розширили спектр хмарних сервісів: резервне копіювання в хмарі, післяаварійне відновлення, продукти кібербезпеки за моделлю SaaS.
  5. Пройшли багаторівневу та комплексну сертифікацію SAP, отримали відразу два сертифікати – на хостинг додатків SAP – SAP Certified Provider of Cloud and Infrastructure Operations та єдині в Україні сертифіковані SAP для розміщення баз даних і ресурсів SAP HANA на хмарі VMWare – SAP Certified in SAP HANA Operations
  6. Пройшли щорічну сертифікацію систем менеджменту інформаційної безпеки ISO 27001, уклали Меморандум з РНБО в сфері кібербезпеки

Ми не зупиняємося, у нас багато планів і є готовність втілювати їх в життя. Наші замовники можуть розраховувати на індивідуальний підхід, підтримку і повну безпеку.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии