Один місяць безкоштовного розміщення серверного обладнання!

Розуміючи операційну важливість проєкту з міграції обладнання в центр обробки даних та супутні фінансові витрати для забезпечення цього процесу, ми даруємо 1 місяць безкоштовного розміщення серверного обладнання в телекомунікаційних шафах у загальному чи екранованому залі!*

Клієнтам, які вже користуються послугами Датацентру «ПАРКОВИЙ», окрім безкоштовного місяця розміщення додаткового серверного обладнання, ми пропонуємо безкоштовний бекап засобами Veeam (у ЄС або локально у Києві).**

Datacenter “PARKOVY” offers 1 month of free hosting of server equipment | datapark.com.ua
services-coloc-opt-1
Загальні зали

Розміщення обладнання у шафах APC NetShelter SX загальної зали потужністю до 8 кВт. Надаємо необхідну кількість шаф з підключенням до систем електропостачання, кондиціонування і доступу до мережі Інтернет.

Datacenter “PARKOVY” offers 1 month of free hosting of server equipment | datapark.com.ua
services-coloc-opt-2
Загальні екрановані зали

Розміщення обладнання з додатковим захистом від зовнішнього впливу електричного, магнітного та електромагнітного полів. Всі зали мають необхідні сертифікати відповідності та екрановані згідно вимог НБУ.

 

Датацентр “ПАРКОВИЙ”  єдиний з комерційних дата-центрів в Україні, який має сертифікат TIER ІІІ (Design) від Uptime institute.

Залишайте заявку на співпрацю у формі нижче, за телефоном (044) 377-77-77,  через пошту sales@datapark.com.ua або напряму через вашого менеджера.

Отримати консультацію

    Умови акції «Легкий старт» за посиланням

    * Під 1 місяцем безкоштовного розміщення серверного обладнання розуміється 1 місяць тестування сервісу колокейшн (розміщення обладнання у центрі обробки даних) в Датацентрі «ПАРКОВИЙ», за умови підписання договору строком від 4-х місяців.
    ** Клієнти, які вже користуються послугою розміщення обладнання, можуть отримати безкоштовний бекап (резервування) засобами Veeam на період тестування до 1 місяця.
    *** Більше про умови розміщення обладнання в Датацентрі «ПАРКОВИЙ» Ви можете дізнатися за посиланням.
    **** Пропозиція діє з 10.04.2023 р. по 31.10.2023 р.